Szkolenia


Kursy fryzjerskie

Zapraszamy wszystkich chętnych na profesjonalny kurs fryzjerski! Przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów szkoleń, różniących się od siebie poziomem zaawansowania, intensywnością oraz tematyką. To nie tylko nauka strzyżenia oraz modelowania rozmaitych fryzur, to również informacje na temat najlepszych praktyk farbowania czy trwałej ondulacji włosów. Wysoki poziom spotkań zapewniony jest przez doświadczonych prowadzących, wyróżniających się ogromną wiedzą, techniką i znajomością skutecznych metod kształcenia.

Nasz cel

Priorytetem naszym jest nauczenie wszystkich uczestników kursu trudnego fachu fryzjera, praktycznych umiejętności, a także zdolności do objęcia samodzielnego stanowiska. Przekazujemy wiedzę, a także prezentujemy najnowsze i najskuteczniejsze techniki strzyżenia i modelowania wykorzystywane w najbardziej prestiżowych salonach. Wiele godzin ćwiczeń praktycznych pozwoli Wam osiągnąć wyższy poziom zawodowy, jednocześnie dając szansę na rozwinięcie swojego zakładu i zdobycie nowych Klientów.

Dla kogo?

Przede wszystkim na kurs fryzjerski zapraszamy osoby pragnące pracować jako fryzjer lub stylista, jak również osoby już pracujące w tej branży, jednak mające silną chęć rozwoju. To szkolenia dla osób ambitnych, chcących i lubiących się uczyć, nie bojących się wyzwań, interesujących się tematyką piękna, wizerunku, stylu i mody. To propozycja właśnie dla Ciebie!
Poniżej znajdziecie szczegółowy wykaz prowadzonych przez nas szkoleń.
 • Kurs fryzjerski – poziom 1
Pracujemy na główkach szkoleniowych i na modelach/kach . Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim.
 • Kurs fryzjerski – poziom 2
Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim. U nas płacisz za zajęcia praktyczne tzn. 100 % praktyki. Kurs kończy się teoretycznym i praktycznym egzaminem końcowym wewnętrznym . Absolwent otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu na druku MENiS.
 • Kurs fryzjerski – poziom 3 na czeladnika (przygotowanie do egzaminu do tytułu na czeladnika fryzjerstwa)
Kurs na poziomie zaawansowanym- obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące fryzjerstwa na poziomie zaawansowanym, oraz wiedzę nie zbędną do zdania egzaminu czeladniczego- teorii ustnej i pisemnej, oraz praktyki.
Zakończeniem kursu jest zewnętrzna certyfikacja kwalifikacji zawodowych w postaci rzemieślniczego egzaminu czeladniczego przeprowadzanego przez komisję egzaminacyjną Izby Rzemieślniczej.
Program kursów został przygotowany specjalnie z myślą o końcowej certyfikacji czeladniczej. Przy tworzeniu zakresu merytorycznego programu zostały uwzględnione standardy egzaminacyjne Związku Rzemiosła Polskiego, które określają zestaw wymagań stawianych kandydatom podchodzącym do egzaminu czeladniczego.
 • Kurs fryzjerski – 4 poziom na mistrza (przygotowanie do egzaminu do tytułu mistrza fryzjerstwa).
 • Kurs strzyżenia damskiego
Pracujemy na główkach szkoleniowych i na modelach/kach. Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim.
 • Kurs strzyżenia męskiego
Pracujemy na główkach szkoleniowych i na modelach/kach. Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim.
 • Kurs strzyżenia damsko-męskiego
Pracujemy na główkach szkoleniowych i na modelach/kach. Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim.
 • Kurs na stylistę
Pracujemy na główkach szkoleniowych i na modelach/kach. Zapewniamy materiały szkoleniowe. Kursant pracuje na wyposażony w niezbędny sprzęt fryzjerski stanowisku pracy, w salonie fryzjerskim.
 • Kurs regeneracji i pielęgnacji włosów
Hair SPA – Głęboka Regeneracja Włosów
Uczymy korzystania z zabiegów regeneracji włosów, właściwie dobierać produkt spośród skoncentrowanych preparatów o różnych konsystencjach i stopniach odżywienia, aby włosy nabrały przepięknego blasku i miękkości.
Aby zaspokoić potrzeby piękna, zdrowej skóry głowy i mocnych, lśniących włosów, oferujemy Państwu cały szereg zabiegów pielęgnacyjnych. Każdy zabieg to połączenie profesjonalnej diagnozy z najnowszymi technologiami znanych marek produktów na całym świecie. Przeznaczonymi nie tylko do odbudowy struktury włosów, ale także do nadania im lekkości, połysku, energii, miękkości i elegancji, ich niepowtarzalnego kształtu i indywidualnego piękna.

Dofinansowania z urzędu pracy

Współpracujemy z Urzędami Pracy na terenie całej Polski. Naszym celem jest profesjonalne przeszkolenie osób, które chcą uzyskać nowy zawód, podnieś swoje kwalifikacje, a przy okazji realizować pasje i marzenia. Szkolenia finansowane przez Urząd Pracy mają charakter kompleksowy i są łączone z innymi szkoleniami tak, by zapewnić jak najlepszy start w profesjonalnej karierze zawodowej.
Osoba kierowana przez Urząd Pracy na szkolenie w Salonie Fryzur może skorzystać z całej naszej oferty szkoleniowej, możemy także „uszyć szkolenie na miarę” spełniając indywidualne oczekiwania uczestnika (tryb indywidualny).
KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ?
Jeśli jesteś osobą bezrobotną, zarejestrowaną w urzędzie pracy i chcesz otworzyć własną działalność gospodarczą, bądź znalazłaś/eś firmę, która zatrudni Cię po skończonych kursach, możesz skorzystać z organizowanych przez nas szkoleń, a Twój Urząd Pracy sfinansuje Ci nasze szkolenie!
CO PODLEGA FINANSOWANIU?
 • pełne koszty szkoleń,
 • ubezpieczenie kursanta,
 • dojazd na szkolenie,
 • dodatki szkoleniowe,
 • fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej,
 • zakup produktów do pracy.
Przyjdź do Nas, a otrzymasz niezbędną pomoc i fachową wiedzę. Przeszkolimy Cię i umożliwimy zakup wszystkich produktów do pracy za pieniądze uzyskane z Urzędu Pracy. Wszystko w jednym miejscu, wygodnie i profesjonalnie.
KROK PO KROKU
 1. Udaj się do Działu Szkoleń, lub doradców zawodowych Twojego Urzędu Pracy, by omówić szczegóły i zasady obowiązujące w Twoim Urzędzie Pracy
 2. Podaj urzędnikom dane siedziby firmy: „Salon Fryzur” – Paweł Saja, ul. Sierpnia 80’ nr 14, 59-700 Bolesławiec, NIP: 612 152 00 03 REGON: 020188548, Tel 512 965 733 jako ośrodka szkoleniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Podaj nasz numer ewidencyjny: 02/00003/2015
 3. Złóż komplet dokumentów w kancelarii swojego Urzędu Pracy (wnioski również do pobrania na stronach internetowych poszczególnych Urzędów).
Jeśli masz problem z wypełnieniem wniosku, przyjdź, a my bezpłatnie pomożemy Ci go wypełnić.
Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Działem ds. szkoleń :
informacje szkoleniowe: menager Maciej Kołodziejski – 512 249 459
e-mail: m.z.kolodziejski@gmail.com

ponownie

W sprawach związanych z finansowaniem szkoleń w trybie indywidualnym stosuje się przepisy ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r Nr 69 poz. 415 z półn. zm.) oraz rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 2 marca 2007r. w sprawie szczegółowych warunków prowadzenia przez publiczne służby zatrudnienia usług rynku pracy (Dz. U. Nr 47 poz.315) i rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 6 października 2004r. w sprawie szczegółowego trybu przyznawania zasiłku dla bezrobotnych, dodatku szkoleniowego, stypendium i dodatku aktywizacyjnego (Dz. U. Nr 219 poz. 2222 z późn. zm.).